Infolinia: 801 403 500


Gaz i prąd dla Twojej firmy

Wybierz optymalne rozwiązanie dla swojej firmy
i rozwijaj swoją działalność


Zostań Klientem HANDEN Sp. z o.o.

bez kosztów i zbędnych formalności

Dołącz ostatnią fakturę PDF, DOC, JPG, JPEG, PNG

* Pola obowiązkowe

Wyślij

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności w celu przesyłania mi ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług HANDEN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672), Domaniewska 37.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego produktów lub usług HANDEN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672), Domaniewska 37 przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących.
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, adresu poczty elektronicznej autoryzowanym partnerom spółki HANDEN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672), Domaniewska 37 w celu ich przetwarzania dla potrzeb marketingowych tych partnerów.
Administratorem danych osobowych jest HANDEN Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Domaniewskiej 37, 02-672 Warszawa. Dane osobowe zbierane są w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe nie będą udostępniane bez wyrażenia zgody. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo żądania dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Przy wyrażeniu zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych, w jednym lub większej liczbie określonych celów, osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu. Dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 2 lat. W przypadku pytań z zakresu ochrony danych osobowych prosimy o kontakt poprzez adres poczty elektronicznej: odo@handen.pl lub pisemnie na adres Administratora danych z dopiskiem „ochrona danych osobowych”.

Dziękujemy za wypełnienie formularza.

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Aktualności

2018-04-30
Struktura paliw

Szanowni Państwo,

Poniżej znajdują się informacje o strukturze paliw i innych nośników energii pierwotnej zużytych do wytworzenia energii elektrycznej sprzedanej w 2016 roku przez HANDEN Sp. z o.o. oraz o wpływie wytworzenia tej energii elektrycznej na środowisko zgodnie z §37 Rozporządzenia Ministra Gospodarki w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego z dnia 4 maja 2007 r.

 

 

2018-02-12
Recepcjonista/Recepcjonistka - praca

Firma HANDEN Sp. z o.o. zajmująca się obrotem energią elektryczną i gazem ziemnym poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Recepcjonista/Recepcjonistka

Miejsce pracy: Warszawa

 

2018-01-22
HANDEN uhonorowany certyfikatem Creditreform

Miło nam poinformować, że HANDEN już po raz kolejny został uhonorowany certyfikatem Creditreform. Nagroda jest przyznawana firmom o wysokiej zdolności i wiarygodności płatniczej. 

2017-12-19
Analityk ds. projektów M&A - praca

Firma HANDEN Sp. z o.o. zajmująca się obrotem energią elektryczną i gazem ziemnym poszukuje osoby do pracy w zakresie :

Analityk ds. projektów M&A

Lokalizacja: Warszawa

2017-12-14
Optymalizacja kosztów energii elektrycznej

 

Na co dzień nie uświadamiamy sobie, że z energii (w postaci prądu czy gazu) korzystamy niemal na okrągło. To dzięki niej mamy światło, a wszystkie urządzenia elektryczne mają szansę funkcjonować.

2017-12-14
Sprzedawcy energii dla firm

 

Z energii elektrycznej korzystamy każdego dnia, nie tylko w domu, ale także i w miejscu pracy. Dlatego oferta dostawcy energii Handen.pl skierowana jest także dla przedsiębiorców, którzy poszukują pewnego i ekonomicznego źródła prądu.

2017-10-19
HANDEN laureatem wielu nagród

Miło nam poinformować, że Spółka HANDEN została laureatem Konkursu Efektywna Firma 2016.  Wyniki finansowe ponad 70 tysięcy firm zostały przeanalizowane przez Instytut Europejskiego Biznesu, a tylko niewielka część z nich spełniła warunki Konkursu. O zdobyciu tytułu decydowały średni stosunek zysku netto do przychodów, który musiał wynieść minimum 5 procent, posiadanie dodatniego zysku netto oraz dodatniego kapitału własnego w latach 2014-2015.

Przedsiębiorstwa energetyczne stoją obecnie w obliczu nieustannych wyzwań, które stawia im sytuacja rynkowa. Wiarygodność biznesowa jest istotnym elementem, na który zwracają uwagę firmy, dla których współpraca ze stabilnym i konkurencyjnym przedsiębiorstwem jest warunkiem koniecznym. HANDEN Sp. z o.o. wzmacniając swój wizerunek oraz spełniając wymagania rynku i swoich Klientów regularnie otrzymuje nagrody i certyfikaty, które można zdobyć spełniając ściśle określone kryteria.

2017-09-13
Specjalista ds. Energii Elektrycznej - praca

W związku z rozwojem Firma HANDEN Sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko:

Specjalista ds. Energii Elektrycznej

Miejsce pracy – Warszawa – siedziba Spółki

2017-07-24
Specjalista ds. Partnerów Handlowych - praca

W związku z rozwojem Firma HANDEN Sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko:

Specjalista ds. Partnerów Handlowych

Miejsce pracy – Warszawa – siedziba Spółki

 

2017-07-24
Specjalista ds. Ofertowania Energii - praca

W związku z rozwojem Firma HANDEN Sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko:

Specjalista ds. Ofertowania Energii

Miejsce pracy – Warszawa – siedziba Spółki

2017-07-12
Nowy rachunek bankowy dla wpłat za gaz i energię elektryczną

W związku z wprowadzeniem do rozliczeń nowego program billingowego IRIS Multi Energy System od lipca 2017 r. Klienci HANDEN Sp. z o.o. otrzymywać będą faktury za paliwo gazowe oraz energię elektryczną z nowym numerem konta bankowego.

2017-06-22
Spółka HANDEN wstępnie zakwalifikowana do przetargu w zakresie sprzedaży gazu na Ukrainę

Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju (EBRD) opublikował listę wstępnie zakwalifikowanych dostawców, którzy będą mogli uczestniczyć w przetargu ogłoszonym przez Naftogaz na zakup gazu w ramach umowy z EBOR na lata 2017-2018. 

2017-05-09
Bezpłatna zmiana dostawcy prądu

Prąd obecny jest w niemalże każdym miejscu, w którym na co dzień przebywamy. Na stanowisku pracy jest on niezbędny, aby można było swobodnie korzystać z komputera czy innych sprzętów elektronicznych.

2017-05-08
Kampania marketingowa HANDEN

Dnia 8 maja rozpoczęła się kampania marketingowa HANDEN, której celem jest wzmocnienie wizerunku Spółki oraz poinformowanie o nowym produkcie w ofercie - prąd dla biznesu. 

Nasza nowa oferta jest skierowana do firm, które chcą zoptymalizować swoje koszty oraz mieć tego samego sprzedawcę gazu ziemnego i prądu. 

 

 

 

2017-04-19
Nowa Taryfa nr 8

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki nr DRG.DRG-2.4212.85.2016.KGa z dnia 27 marca 2017 r. została zatwierdzona Taryfa nr 8 dla gazu ziemnego wysokometanowego. Nowa Taryfa zostanie wprowadzona do stosowania z dniem 1 maja 2017 r. i będzie obowiązywała przez okres 12 miesięcy.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią Taryfy nr 8.

2017-04-19
Autoryzowany Partner Handlowy - praca

HANDEN Sp. z o.o. w związku z rozwojem ogólnopolskiej struktury sprzedażowej w segmencie małych i średnich firm poszukuje Autoryzowanych Partnerów Handlowych do sprzedaży gazu ziemnego oraz energii elektrycznej. 

 

2017-04-13
Bezpłatna zmiana dostawcy gazu ziemnego

Zazwyczaj wyboru dostawcy gazu ziemnego przedsiębiorcy dokonują w oparciu o różne kryteria. Z czasem może okazać się jednak, że wybrany dystrybutor nie całkowicie spełnia Twoje wymagania.

2017-03-22
Innowacyjne rozwiązania sprzedażowe dla HANDEN

W związku z rozszerzeniem oferty o kolejny produkt – prąd, postanowiliśmy wcielić w życie nowatorskie i sprawdzone narzędzie IRIS Multi Energy System, które usprawni działanie naszych handlowców. Jest to innowacyjny i kompleksowy system wspomagający obsługę klienta dla firm zajmujących się sprzedażą energii elektrycznej i gazu.

 

2017-03-22
Інноваційні комерційні рішення для HANDEN

У зв'язку з поповненням пропозиції наступним продуктом - постачанням електроенергії, ми вирішили втілити в життя новаторський та перевірений інструмент IRIS Multi Energy System, що вдосконалить діяльність наших спеціалістів з продажу. Це інноваційна та комплексна система підтримки обслуговування клієнта для фірм, що займаються продажами електроенергії та газу.

2016-10-26
HANDEN Partnerem Merytorycznym Kongresu Zarządców Nieruchomości

Informujemy, że HANDEN Sp. z o.o. został Partnerem Merytorycznym VII Ogólnopolskiego Kongresu Zarządców Nieruchomości Miesięcznika „Wspólnota Mieszkaniowa”, który odbędzie się 24 listopada br. w Centrum Konferencyjnym NIMBUS w Warszawie.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Ok, rozumiem