Infolinia: 801 403 500


Gaz i prąd dla Twojej firmy

Wybierz optymalne rozwiązanie dla swojej firmy
i rozwijaj swoją działalność


Zostań Klientem HANDEN Sp. z o.o.

bez kosztów i zbędnych formalności

Dołącz ostatnią fakturę PDF, DOC, JPG, JPEG, PNG

* Pola obowiązkowe

Wyślij

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności w celu przesyłania mi ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług HANDEN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672), Domaniewska 37.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego produktów lub usług HANDEN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672), Domaniewska 37 przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących.
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, adresu poczty elektronicznej autoryzowanym partnerom spółki HANDEN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672), Domaniewska 37 w celu ich przetwarzania dla potrzeb marketingowych tych partnerów.
Administratorem danych osobowych jest HANDEN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37, 02-672 Warszawa. Dane osobowe przetwarzane są w celach marketingowych, w tym w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

Dziękujemy za wypełnienie formularza.

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

HANDEN Złotym Sponsorem Konferencji ,,Od uboju do sprzedaży - czyli higiena w przemyśle mięsnym"

2016-09-13

Informujemy, że HANDEN Sp. z o.o. został Złotym Sponsorem Konferencji ,,Od uboju do sprzedaży - czyli higiena w przemyśle mięsnym" , która odbędzie się ona 12 października br. w Hotelu Marriott w Warszawie. Przedstawiciele Spółki podczas wydarzenia wygłoszą prelekcję pt.: ,,Jak efektywnie zarządzać zakupami gazu i energii elektrycznej?”.

Konferencja jest skierowana do przedstawicieli zakładów rozbioru mięsa białego i czerwonego, kadry zarządzającej branży mięsnej oraz pracowników działów jakości. Organizatorami spotkania jest Związek Polskie Mięso, który reprezentuje interesy gospodarcze zrzeszonych w niej podmiotów oraz kształtuje i upowszechnia zasady etyki w działalności gospodarczej.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji pod linkiem.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Ok, rozumiem