Infolinia: 801 403 500


Gaz i prąd dla Twojej firmy

Wybierz optymalne rozwiązanie dla swojej firmy
i rozwijaj swoją działalność


Zostań Klientem HANDEN Sp. z o.o.

bez kosztów i zbędnych formalności

Dołącz ostatnią fakturę PDF, DOC, JPG, JPEG, PNG

* Pola obowiązkowe

Wyślij

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności w celu przesyłania mi ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług HANDEN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672), Domaniewska 37.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego produktów lub usług HANDEN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672), Domaniewska 37 przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących.
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, adresu poczty elektronicznej autoryzowanym partnerom spółki HANDEN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672), Domaniewska 37 w celu ich przetwarzania dla potrzeb marketingowych tych partnerów.
Administratorem danych osobowych jest HANDEN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37, 02-672 Warszawa. Dane osobowe przetwarzane są w celach marketingowych, w tym w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

Dziękujemy za wypełnienie formularza.

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

HANDEN Partnerem Merytorycznym Kongresu Zarządców Nieruchomości

2016-10-26

Informujemy, że HANDEN Sp. z o.o. został Partnerem Merytorycznym VII Ogólnopolskiego Kongresu Zarządców Nieruchomości Miesięcznika „Wspólnota Mieszkaniowa”, który odbędzie się 24 listopada br. w Centrum Konferencyjnym NIMBUS w Warszawie. Przedstawiciele Spółki HANDEN zaprezentują prelekcję ,,Jak efektywnie zarządzać zakupami gazu? - szanse związane z otwarciem rynku gazu". Kongres Zarządców Nieruchomości Miesięcznika „Wspólnota Mieszkaniowa” to coroczne spotkanie prenumeratorów pisma, gdzie są poruszane tematy dotyczące zarządzania nieruchomości. Wchodzą one w zakres czterech bloków tematycznych takich jak: FINANSE, TECHNOLOGIE, PRAWO, ZARZĄDZANIE. Konferencja jest miejscem do zebrania wartościowej wiedzy, wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów biznesowych.

Serdecznie zapraszamy!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Ok, rozumiem