Infolinia: 801 403 500


Gaz ziemny dla Twojej firmy

Wybierz optymalne rozwiązanie dla swojej firmy
i rozwijaj swoją działalność.

Prąd dla Twojej firmy

Oszczędzaj też na prądzie i skorzystaj z kompleksowej oferty.

Zostań Klientem HANDEN Sp. z o.o.

bez kosztów i zbędnych formalności

Dołącz ostatnią fakturę PDF, DOC, JPG, JPEG, PNG

* Pola obowiązkowe

Wyślij

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności w celu przesyłania mi ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług HANDEN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672), Domaniewska 37.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego produktów lub usług HANDEN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672), Domaniewska 37 przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących.
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, adresu poczty elektronicznej autoryzowanym partnerom spółki HANDEN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672), Domaniewska 37 w celu ich przetwarzania dla potrzeb marketingowych tych partnerów.
Administratorem danych osobowych jest HANDEN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37, 02-672 Warszawa. Dane osobowe przetwarzane są w celach marketingowych, w tym w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

Dziękujemy za wypełnienie formularza.

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Bezpłatna zmiana dostawcy gazu ziemnego

2017-04-13

Zmiana sprzedawcy gazu ziemnego wbrew pozorom wcale nie musi być trudna i skomplikowana. Wystarczy, że skonsultujesz się z przedstawicielami naszej firmy, którzy doradzą Ci, w jaki sposób można szybko i skutecznie tego dokonać. Co więcej, zmiana dostawcy gazu ziemnego nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Właśnie dlatego możesz to zrobić w dowolnej chwili – gdy uznasz, że dotychczasowy partner nie spełnia Twoich oczekiwań. Tego typu bezpłatna zmiana dostawcy gazu może być bardzo dobrym rozwiązaniem przede wszystkim ze względów oszczędnościowych. Za sprawą dobrze przeprowadzonej optymalizacji można zredukować koszty energii elektrycznej w naszej firmie, które często stanowią przecież spory wydatek. Zmiana sprzedawcy gazu ziemnego stanowi niekiedy jedyne właściwe wyjście, dlatego też warto wiedzieć, w jaki sposób to zrobić. HANDEN zapewnia dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół mający znacznie przy takiej zmianie. Daje również gwarancję dołożenia wszelkich starań, aby Klient mógł przez cały proces przejść jak najsprawniej i bez najmniejszych problemów.

Decydując się na współpracę z naszą firmą, zyskasz wiele korzyści. Jeśli przedstawiona przez nas oferta będzie dla Ciebie atrakcyjna, wystarczy, że podpiszemy umowę – po naszej stronie pozostanie obsługa wszelkich formalności, jakie spowoduje bezpłatna zmiana dostawcy gazu. Nie będziesz musiał samodzielnie zajmować się dokumentacją i jest to jedna z wielu korzyści, którą zyskasz po nawiązaniu współpracy z HANDEN. Dzięki temu, zmiana dostawcy gazu ziemnego przebiegnie w sposób szybki i płynny, a Ty nie będziesz musiał się niczym martwić, a zamiast tego będziesz mógł wygodnie zarządzać swoim przedsiębiorstwem. Sami wiemy, że taki komfort jest rzeczą bardzo ważną przy prowadzeniu firmy, a zmiana sprzedawcy gazu może dla wielu wydawać się skomplikowanym i niekiedy stresującym przedsięwzięciem, dlatego też pozwól nam zająć się wszystkim.

Zmiana sprzedawcy gazu ziemnego – z czym to się wiąże?

Wielu przedsiębiorców wciąż nie decyduje się na krok, jakim jest zmiana dostawcy gazu ziemnego, ponieważ obawia się dodatkowych kosztów. Nie trzeba się martwić – zmiana nie wiąże się z żadnymi opłatami. Co więcej, nie musisz się także obawiać przerw w dostawie. Taka zmiana dostawcy nie będzie miała więc w zasadzie żadnego wpływu na funkcjonowanie Twojej firmy, dzięki czemu będziesz mógł nieprzerwanie zarabiać pieniądze. Jakby tego było mało, bezpłatna zmiana dostawcy gazu może w znacznym stopniu przyczynić się do bardziej ekonomicznego zarządzania firmą. Odpowiednie zoptymalizowanie dostaw gazu może bowiem pozwolić na redukcję kosztów, dzięki czemu Twoje przedsiębiorstwo znajdzie się w bardzo dobrej kondycji finansowej. Właśnie dlatego warto, żebyś zapoznał się z naszą ofertą i wybrał korzystne dla siebie rozwiązanie.

Indywidualne podejście do każdego Klienta powoduje, że nasza oferta spełni jego warunki – niezależnie od tego, czy prowadzi firmę małą, czy dużą. Naszym zadaniem jest ułatwiać życie wszystkim przedsiębiorcom, którzy chcą obniżyć koszty związane z dostawą gazu ziemnego i zyskać na tym więcej. Zadbamy więc o Ciebie i dołożymy wszelkich starań, żeby wszystko przebiegło sprawnie i bez najmniejszych problemów. Pamiętaj, że zmiana sprzedawcy gazu ziemnego jest nie tylko darmowa, ale przede wszystkim bezpieczna i wygodna. Twoja firma może w czasie zmiany dostawcy gazu funkcjonować w normalny sposób bez żadnych przeszkód. Natomiast, dzięki korzystnej zmianie będziesz mógł oszczędzać pieniądze i bardziej efektywnie zarządzać swoim przedsiębiorstwem. W ten sposób nie tylko zadbasz o firmę tu i teraz, ale zachowasz również znakomite perspektywy na przyszłość, aby przedsiębiorstwo krok po kroku przynosiło coraz większe zyski i wraz z Tobą rosło w siłę.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Ok, rozumiem