Bezpłatna zmiana dostawcy prądu

14.06.2017

Oszczędność prądu w Twojej firmie

Prąd obecny jest w niemalże każdym miejscu, w którym na co dzień przebywamy. Na stanowisku pracy jest on niezbędny, aby można było swobodnie korzystać z komputera czy innych sprzętów elektronicznych. Z tej racji duże znaczenie dla finansów przedsiębiorstwa mają rachunki za energię elektryczną. Jeśli nie jesteś zadowolony z obecnego operatora, przysługuje Ci bezpłatna zmiana sprzedawcy prądu. Sprawdź ofertę HANDEN i podejmij decyzję o optymalizacji kosztów energii elektrycznej. Wszystko po to, aby możliwe było obniżenie kosztów energii w firmie – taka redukcja kosztów prądu w firmie może wydawać się problematyczna, ale odpowiednio przeprowadzona optymalizacja może dać naprawdę znakomite efekty.

Jednym z najwłaściwszych rozwiązań może być po prostu zmiana dostawcy energii elektrycznej, jeśli nie jesteśmy zadowoleni z usług świadczonych przez obecnego dystrybutora. Trzeba bowiem pamiętać o tym, że to w dużej mierze właśnie za sprawą energii elektrycznej nasze przedsiębiorstwo może w ogóle funkcjonować. Natomiast w przypadku zbyt wysokich kosztów należy poszukać takiego rozwiązania, które nie tylko nie zaszkodzi działalności firmy, ale też pozwoli na większą oszczędność prądu w naszej organizacji. Jak się okazuje, w wielu przypadkach redukcja kosztów prądu może prowadzić do naprawdę sporych oszczędności, a pozyskane w ten sposób zasoby można wykorzystać do innych aspektów działalności przedsiębiorstwa.

Obniż koszty i zyskaj więcej

Firma HANDEN wychodzi naprzeciw swoim Klientom i oferuje najlepsze rozwiązania, oparte na wieloletnim doświadczeniu w branży. Nasza współpraca z wieloma firmami sprawiła, że energia elektryczna i kwestie z nią związane nie mają przed nami żadnych tajemnic. Doskonale wiemy też, że pobór prądu w każdym zakładzie pracy to znaczne wydatki, często niezależnie od charakteru prowadzonej działalności. Mogą one znacznie obciążać budżet firmy i wpływać na jej rentowność. Każdy chce natomiast odnosić sukcesy i prowadzić firmę w taki sposób, aby ta przynosiła jak największy zysk. Głównie dlatego redukcja kosztów prądu w firmie to jeden z priorytetów, do jakiego dążą zarządcy przedsiębiorstwa.

HANDEN proponuje korzystne rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych Klientów. Nie stanowi dla nas problemu redukcja kosztów energii w firmie, ponieważ naszych celem jest Twój komfort i zaufanie. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak w prosty i efektowny sposób możesz dokonać zmian w wydatkach swojego przedsiębiorstwa. Proponowana optymalizacja zużycia energii elektrycznej pozwoli na spore oszczędności, gwarantując obniżenie kosztów energii w firmie. Warto zdecydować się na łatwe rozwiązanie, jakim jest bezpłatna zmiana dostawcy prądu.

Masz już umowę u innego operatora? Żaden problem!

Jeśli masz już dostawcę prądu, ale nie jesteś zadowolony z jego usług, nie warto męczyć się i wydawać więcej, niż się powinno. Warto pamiętać o tym, że zmiana sprzedawcy energii elektrycznej nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami ani przerwami w dostawie. Bezpłatna zmiana dostawcy prądu przysługuje nam bowiem w każdej chwili, niezależnie od kształtu umowy, jaka mamy zawartą z obecnym operatorem.

Firma HANDEN bezproblemowo dokona zmiany dostawcy energii elektrycznej i dobierze najbardziej optymalną i korzystną ofertę. To świetne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa i pozwoli na obniżenie kosztów energii w firmie. Zmiana dostawcy prądu dla firm nie wiąże się z górą formalności. Wszystko załatwimy my, abyś Ty mógł komfortowo prowadzić swoją działalność. Sami dobrze wiemy, ile problemów i zadań wiąże się z prowadzeniem własnej firmy, dlatego zawsze stawiamy dobro Klienta na pierwszym miejscu. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby Twoja firma mogła cały czas działać jak najsprawniej, dlatego też jeśli Twoją decyzją będzie zmiana dostawcy, to zagwarantujemy Ci płynne i szybkie przejście, za sprawą którego sporo zaoszczędzisz i zoptymalizujesz koszty prowadzenia swojej działalności. Każdy odpowiedzialny przedsiębiorca powinien więc pamiętać o tym, ile dobrego może przynieść optymalizacja kosztów energii elektrycznej. Naszym z kolei zadaniem jest zadbanie o Twój komfort i dołożenie wszelkich starań, abyś po prostu zyskał więcej.

Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej – czy to konieczność?

Gdy masz wrażenie, że Twoje rachunki za prąd są stanowczo zbyt wysokie, konieczna może być zmiana dostawcy energii elektrycznej. Być może powinieneś też zmniejszyć zużycie prądu? Zastanów się najpierw, czy efektywnie gospodarujesz zasobami energii. Oczywiście prowadzenie przedsiębiorstwa to ogromna odpowiedzialność, a żeby działało ono prawidłowo, niezbędny jest dopływ prądu – do maszyn, urządzeń biurowych, w celu oświetlenia lokalu itp. Redukcja kosztów prądu w firmie powinna jednak rozpocząć się właśnie poprzez sprawdzenie, czy aby na pewno dostarczana energia jest użytkowana w sposób optymalny.

Rozpoczynając proces zmian od wewnętrznej kontroli, zyskasz wiedzę na temat funkcjonowania swojego przedsiębiorstwa na wielu płaszczyznach, co pomoże Ci w przyszłości usprawnić wydatkowanie energii. Bo przecież w dobrze prowadzonej firmie szef powinien zdawać sobie sprawę z bieżących wydatków, potrzeb oraz koniecznych zmian. Jeżeli po skontrolowaniu sytuacji dojdziesz do wniosku, że jedną z takich zmian powinna być zmiana sprzedawcy energii elektrycznej, zgłoś się do HANDEN. Optymalizacja kosztów energii elektrycznej to nasza działka i w tej kwestii chętnie doradzimy Ci, jak i co wybrać, żeby zaoszczędzić. Czasem spotykamy się z przekonaniem, że obniżenie kosztów energii w firmie to inwestycja, która ma swoją cenę, ponieważ wymaga od przedsiębiorcy nakładu środków, które zwracają się w długofalowym procesie. Nic bardziej błędnego! W każdym momencie możliwa jest bezpłatna zmiana dostawcy prądu. Specjaliści z HANDEN pomogą Ci w tym procesie i dopilnują, by zmiana dostawcy prądu dla firm przebiegła gładko i nie powodowała przestojów w funkcjonowaniu Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki nam szybko zauważysz, jak niższe koszty energii elektrycznej pozytywnie wpływają na budżet firmy. A wszytko to dzięki HANDEN – firmie, która sprawia, że bezpłatna zmiana sprzedawcy prądu przeprowadzona jest w sposób profesjonalny i bezpieczny.

Starszy wpis Nowszy wpis

Zobacz również:

20.05.2024
HANDEN otrzymał Certyfikat ISCC EU „Trader”

Po przeprowadzonym audycie, HANDEN otrzymał Certyfikat ISCC EU „Trader”. Dzięki certyfikatowi, uzyskaliśmy uprawnienia do dokonywania transakcji handlowych biometanem. ISCC (International Sustainability & Carbon Certification) to uznany system certyfikacji, który opiera się o wymogi Dyrektywy Parlamentu Europejskiego (RED II), dotyczącej odnawialnych źródeł energii (2009/28/WE 2009 r.). Chcemy przyczyniać się do redukcji emisji CO2, a tym samym do ochrony środowiska.Od teraz […]

Aktualności
Czytaj
16.04.2024
Misja i nowe kierunki działania HANDEN

Wkrótce zapewnimy naszym Klientom wsparcie w procesie transformacji, poprzez dostęp do bardziej zrównoważonego miksu energetycznego i paliw takich jak: biometan, wodór i amoniak w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Naszą misją niezmiennie pozostaje zapewnienie naszym Klientom stabilności i niezawodności dostaw gazu.

Aktualności
Czytaj
11.04.2024
Struktura paliw – 2023 rok – informacje

Prezentujemy informacje o strukturze paliw i innych nośników energii pierwotnej zużytych do wytworzenia energii elektrycznej sprzedanej w 2023 roku przez HANDEN Aby zapoznać się ze strukturą, pobierz ten plik

Aktualności
Czytaj
Zobacz więcej
pl | en