Infolinia: 801 403 500
Double safety

Clear terms of cooperation and gas supplies guarantee
from a company with many years of experience.

Trust the professionals

Establish a partnership with the best professionals
on the natural gas market and use their experience.

Electricity for your company

Our professional approach to Customers’ needs and requirements made us implement the offer for energy. Cheap energy is a product directed to business in Poland. Every customer is equally important to us therefore we adopted principles which are crucial in choosing proper solutions.

clear principles

Clear principles

 • We guarantee clear and transparent agreement conditions.
 • We enable the agreement conclusion for a flexible period of time.
 • We assure that energy customer change is an easy, safe, and free of charge process.
clear principles

Business solutions

 • We offer solutions including individual profile of energy use.
 • We enable to settle the real consumption which helps you to control energy costs in your Company.
 • We provide full commercial service and consulting regarding effective energy consumption.
clear principles

Safety guarantee

 • We have a stable capital that allows us to fulfill commitments.
 • We have all necessary exemptions and licences.
 • We base on rich experience of VNG AG, an international concern.
clear principles

What does your company get?

 • Savings which can be allocated to business development.
 • Professional service - a dedicated adviser who will answer all problematic questions.
 • Cheaper energy from the company with many years of experience.

HANDEN kieruje swoją ofertę do przedsiębiorców, proponując tani prąd dla firm. To rozwiązanie dla każdego, kto chce zaoszczędzić i jednocześnie nie obciążać zbyt mocno budżetu swojej działalności. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy najtańszą energię dla firm. Rozwiązanie to umożliwia rozliczanie rzeczywistego zużycia prądu oraz zwiększa kontrolę nad wydatkami na energię w Twoim przedsiębiorstwie.

Energia Elektryczna – oferta dla firm

Swoim Klientom proponujemy metody uwzględniające indywidualny profil poboru energii. Pozwala to na efektywniejsze rozplanowanie dostaw prądu oraz zmniejszenie kosztów poniesionych na ten cel. Tania energia dla firm to produkt, który skierowany jest do Klientów na terenie całego kraju. Do wszystkich podchodzimy indywidualnie i staramy się dobierać optymalne rozwiązania, tak by najlepiej spełniać potrzeby naszych partnerów.

Posiadamy rozbudowaną ofertę na prąd dla firm, która uwzględnia pełną opiekę handlową oraz doradztwo w zakresie efektywnego wykorzystania energii i elastyczne warunki umowy dostosowane do osobistych wymagań. Profesjonalna obsługa oraz dedykowany doradca to dodatkowe bonusy współpracy z HANDEN.

Najtańszy prąd dla firm

Wydatki na energię potrafią pochłonąć sporą część finansów przeznaczonych na utrzymanie zakładu pracy. Oferta HANDEN skierowana jest do małych i średnich firm, które pragną zaoszczędzić na rachunkach. Wysokie koszty poniesione na energię wpływają negatywnie na płynność finansową przedsiębiorstwa, a nawet mogą zmniejszać jego rentowność, dlatego warto zastanowić się nad zmianą dostawcy. Proces przejścia do nowego sprzedawcy energii jest łatwy, bezpieczny i nie wymaga poniesienia dodatkowych kosztów i może być przeprowadzony w każdej chwili. Nie czekaj, sprawdź naszą ofertę i zdecyduj się na współpracę z HANDEN –nasza macierzysta spółka VNG posiada wieloletnie doświadczenie w dostawie taniej energii elektrycznej dla firm. Poczynione w ten sposób oszczędności możesz przeznaczyć na rozwój swojego biznesu! Tania energia dla firm od HANDEN

Chcemy pomóc Ci w usprawnieniu działania Twojej firmy – dlatego oferujemy najtańszy prąd dla firm. Energia elektryczna jest niezbędna do funkcjonowania przedsiębiorstw, niezależnie od ich rozmiaru. Aby wszystko działało prawidłowo, potrzebujesz prądu. My dostarczamy tani prąd dla firm. To właśnie małe oraz średnie przedsiębiorstwa stanowią naszą grupę docelową. W ich obsłudze specjalizujemy się od wielu lat i przez ten czas stworzyliśmy użyteczny system współpracy z Klientami. Możesz zatem oczekiwać od nas rzetelnych porad, indywidualnie dopasowanych do Twoich wymagań ofert oraz opieki fachowców na przestrzeni całego procesu. Dziesiątki firm zaświadczą, że jesteśmy wiarygodnym i solidnym sprzedawcą usług energetycznych. Gdy w grę wchodzi energia elektryczna, oferta dla firm jest przygotowywana przez wyszkolonych specjalistów, oczywiście w konsultacji z Klientem. Pragniemy poznać Twoje oczekiwania, aby móc im sprostać i zapewnić Ci satysfakcję z wykonanej usługi.

Najtańsza energia dla firm to nie tylko slogan, ale faktyczne motto, którym kierujemy się w naszej działalności. Jesteśmy liderem w branży energetycznej i pozycję tę uzyskaliśmy wyłącznie dzięki ciężkiej pracy, która przełożyła się na dynamiczny rozwój naszej Spółki. Obecnie możemy pochwalić się niemałymi sukcesami – dostarczamy tani prąd dla firm z całego kraju. Wiemy, ile nas to kosztowało i pragniemy zapewnić Ci świetny start w wyścigu po laury. Pomożemy zoptymalizować zużycie energii, zwiększyć wydajność i efektywność. Korzyści jest mnóstwo. Jeśli zdecydujesz, że tania energia elektryczna dla firm to coś dla Ciebie – zgłoś się do HANDEN. Chętnie wykorzystamy nasze wieloletnie doświadczenie i umiejętności, aby pomóc Ci zbudować wspaniałą przyszłość Twojego przedsiębiorstwa. Bezpieczne i szybkie dostawy bez przerw to energia elektryczna dla firm od HANDEN. Zaufaj nam – chcemy zaproponować Ci wyłącznie najkorzystniejsze rozwiązania.

Rozwiń Zwiń

This Web site uses cookies files to deliver services according to Privacy Policy. You can determine conditions of storing or access to cookie files in your web browser or service configuration.

OK, I understand