Cięcie kosztów w firmie.
Pobierz nasz poradnik i dowiedz się, jak płacić mniej za prąd.

Wypełnij formularz i pobierz poradnik!

* pole obowiązkowe

Szczegóły dotyczące przetwarzania Pana/ Pani danych osobowych oraz cookies zawarte są w Polityce Prywatności oraz Polityce plików cookies.

W ciągu kilku sekund powinno rozpocząć się pobieranie pliku. Jeśli pobieranie nie rozpoczęło się automatycznie, proszę kliknąć tutaj.

Ucz się na cudzych błędach

Zgodnie z zasadą: dobrze się uczyć na swoich błędach, a jeszcze lepiej na cudzych, poznaj kosztowne błędy przedsiębiorców i nasze rozwiązania.

Walka o pilota

W sieci klubów fitness odnotowano duże straty energii. Powodem był dostępny dla wszystkich pilot od klimatyzacji. Kiedy ustawienia temperatury pomieszczenia uzależniliśmy od pogody, koszty spadły o 40%, a pilot dostał nowe zadanie...

Pobierz przewodnik i dowiedz się, co teraz dzieje się z pilotem.

Zabójcza wentylacja

W pewnym biurowcu nowoczesna wentylacja przysparzała o ból głowy prezesa. A właściwie koszty, które generowała. Gdy okazało się, że błąd nie tkwił w wadach konstrukcyjnych, ale w ustawieniach, pomogliśmy oszczędzić prezesowi 55 tys. PLN miesięcznie.

Pobierz przewodnik i dowiedz się, co było problemem.

Fuchy

Producent elektroniki odnotowywał straty energii. Okazało się, że serwerownia po godzinach była wykorzystywana do niecnych celów. Właściciel firmy o niczym nie wiedział! Na szczęście udało nam się namierzyć sprawcę i znacząco zmniejszyć wydatki firmy.

Pobierz przewodnik i dowiedz się co odkryliśmy.

Czy znasz pliszkę?

Pliszka to ptak lęgowy występujący w Polsce. Pliszka to też podstawa naszego super systemu kontroli wydatków w Twoim przedsiębiorstwie. Nasza pliszka to małe urządzenie, które możemy podłączyć w dowolnym miejscu obwodu elektrycznego w Twojej firmie. Dzięki niemu możemy kontrolować, w którym miejscu i o jakiej porze jest wykorzystywana energia. Gdy dodamy, że wszystko to zestawiamy z prognozami pogodowymi, statystykami dziennymi, miesięcznymi i generujemy raport co 1h, to staje się ona potężnym orężem w imieniu oszczędności w Twojej firmie.

17 razy gorzej niż w Niemczech…

Przerwy energii powodują generowanie kosztów, a czasem uniemożliwiają funkcjonowanie przedsiębiorstwa! Polskie firmy narażone są na nie rocznie ok. 17 razy częściej niż firmy niemieckie.

Możesz negocjować...

W Niemczech i innych krajach Europy standardem jest negocjowanie przez przedsiębiorców zakupu energii od dostawcy. Dla jednego z naszych klientów zajmującego się obróbką stali wynegocjowaliśmy aż 10% obniżenie kosztów zakupu energii.

Czy wiesz, że w Polsce ceny energii elektrycznej zaczynają gwałtownie rosnąć? W 2018 roku zwiększą się nawet o 20%, a w kolejnych latach tempo może być jeszcze szybsze.

Dowiedz się w poradniku, jak nie przepłacać

Postaw na firmę eco!

Czy wiesz, że dzięki korzystaniu z zielonej energii Twoja firma może zyskać nowe możliwości biznesowe w Europie? Ekologia jest silnie promowana, a zakup zielonej energii dla firmy staje się coraz bardziej korzystny kosztowo.

Już wkrótce…

Wydatki energetyczne będą ustawiane zgodnie z precyzyjnymi prognozami pogodowymi, które są tworzone na podstawie analizy zdjęć satelitarnych robionych co minutę. Brzmi całkiem fantastycznie!

O tym wszystkim przeczytasz w naszym przewodniku. Zostaw nam swoje dane i dowiedz się, jak mądrze zarządzać wydatkami na energię elektryczną. Może pewnego dnia Tobie też pomożemy w oszczędnościach energetycznych.

Pobierz poradnik