Infolinia: 801 403 500


Gaz ziemny dla Twojej firmy

Wybierz optymalne rozwiązanie dla swojej firmy
i rozwijaj swoją działalność.

Prąd dla Twojej firmy

Oszczędzaj też na prądzie i skorzystaj z kompleksowej oferty.

Dostawa i sprzedaż gazu ziemnego

Dostawa i sprzedaż gazu ziemnego

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego naszą ofertę sprzedaży gazu przygotowujemy w oparciu o 4 podstawowe reguły.

Czytelne zasady

Czytelne zasady

 • Umowy sporządzamy tak, by były dla Ciebie zrozumiałe.
 • Stosujemy proste i sprawdzone rozwiązania.
 • Gwarantujemy jasne sposoby rozliczania.
Czytelne zasady

Elastyczne rozwiązania

 • Oferujemy różnego rodzaju dostawy gazu.
 • Propozycje przygotowujemy po konsultacji z Tobą.
 • Zapewniamy Twojej firmie optymalne rozwiązanie.
Czytelne zasady

Gwarancja bezpieczeństwa

 • Dysponujemy stabilnym kapitałem, zapewniającym realizację wszystkich zobowiązań.
 • Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia i koncesje.
 • Bazujemy na bogatym doświadczeniu w handlu i sprzedaży gazu.
Czytelne zasady

Ciągłość dostaw

 • Posiadamy własne magazyny gazu w grupie kapitałowej.
 • Analizujemy sytuację na bieżąco, a nasi specjaliści reagują w odpowiednich momentach.
 • Świadczymy usługi niezależnie od sytuacji na rynku gazu.
Jeśli prowadzisz małe lub średnie przedsiębiorstwo, to od Ciebie głównie zależy kompleksowe zarządzanie, żeby firma funkcjonowała skutecznie.  Bardzo ważne jest również podejmowanie decyzji, które będą słuszne z ekonomicznego punktu widzenia. W zależności od branży przedsiębiorstwa, niezbędna może być dostawa gazu ziemnego, koniecznego do jego działania lub niezbędnego w niektórych procesach. HANDEN to doświadczony i wiarygodny dystrybutor gazu ziemnego, z jakim możesz podpisać umowę w dowolnym momencie. Tym, co nas wyróżnia jest przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta oraz troska o jego potrzeby. Dbamy również o to, żeby sprzedaż gazu ziemnego przebiegała profesjonalnie, a co najważniejsze, przy zachowaniu wszystkich najwyższych standardów współpracy. Gwarantujemy, że dostawa gazu ziemnego będzie odbywać się nieprzerwanie, dzięki posiadanym przez nas magazynom oraz rozeznaniu na rynku.
Sprzedaż gazu ziemnego dla firm – czym kierować się przy wyborze dostawcy?
Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniego dostawcy gazu może być problematyczny. Naszą ofertę przygotowujemy w oparciu o kilka najważniejszych czynników. Przede wszystkim, jako dystrybutor gazu ziemnego, podchodzimy do obsługi naszych Klientów w sposób kompleksowy i profesjonalny. Przeprowadzamy analizę funkcjonowania przedsiębiorstwa, dzięki czemu możemy zaproponować możliwie najlepsze rozwiązania. Zależy nam na tym, żeby sprzedaż gazu ziemnego dla firm przebiegała sprawnie i była jednocześnie korzystna dla naszych Klientów. Właśnie dlatego wszystkie umowy przygotowujemy w sposób zrozumiały, a nasze usługi cechują się dużą elastycznością. Z łatwością dopasujemy dostawę do Twoich potrzeb oraz specyfiki funkcjonowania przedsiębiorstwa. Dzięki wypracowanym przez nas sprawdzonym rozwiązaniom możemy przygotować dedykowaną dla Klienta ofertę. Obecnie sprzedaż gazu ziemnego jest wizytówką naszej firmy i jedną z naszych głównych usług.

Zostań Klientem HANDEN Sp. z o.o.

bez kosztów i zbędnych formalności

Dołącz ostatnią fakturę PDF, DOC, JPG, JPEG, PNG

* Pola obowiązkowe

Wyślij

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności w celu przesyłania mi ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług HANDEN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672), Domaniewska 37.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego produktów lub usług HANDEN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672), Domaniewska 37 przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących.
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, adresu poczty elektronicznej autoryzowanym partnerom spółki HANDEN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672), Domaniewska 37 w celu ich przetwarzania dla potrzeb marketingowych tych partnerów.
Administratorem danych osobowych jest HANDEN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37, 02-672 Warszawa. Dane osobowe przetwarzane są w celach marketingowych, w tym w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

Dziękujemy za wypełnienie formularza.

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Ok, rozumiem