HANDEN coraz bardziej widoczny w różnych miastach Polski

W ramach strategii ciągłego rozwoju, HANDEN jest coraz bardziej widoczny w różnych miastach Polski. Rozpoczęliśmy między innymi współpracę z miastem Katowice.

23.05.2018

W styczniu 2018 r. został rozstrzygnięty przetarg na dostawę paliwa gazowego do wszystkich jednostek oświatowych, typu: szkoły, przedszkola, żłobki oraz Dom Pomocy Społecznej, Komunalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i inne.  Łącznie HANDEN Sp. z o.o. zapewni paliwo gazowe do 240 punku odbioru gazu, w okresie od 1 maja 2018 roku do 31 grudnia 2019. Cieszymy się na rozpoczętą współpracę z tak dużym klientem. Co więcej,  nasze logo można zobaczyć na katowickich tramwajach E1 na linii nr 11 przez cały maj.

Ponadto, miło nam poinformować, że HANDEN Sp. z o.o. brał udział w Europejskim Kongresie Gospodarczym, który odbył się 14-16 maja wKatow   icach. O trendach przyszłości rynku gazu i energii w Polsce rozmawiali przedstawiciele naszej Spółki. Ta już dziesiąta edycja Kongresu to niesamowite forum wymiany doświadczeń oraz inspirujących zapowiedzi na rynku.

Starszy wpis Nowszy wpis

Zobacz również:

20.05.2024
HANDEN otrzymał Certyfikat ISCC EU „Trader”

Po przeprowadzonym audycie, HANDEN otrzymał Certyfikat ISCC EU „Trader”. Dzięki certyfikatowi, uzyskaliśmy uprawnienia do dokonywania transakcji handlowych biometanem. ISCC (International Sustainability & Carbon Certification) to uznany system certyfikacji, który opiera się o wymogi Dyrektywy Parlamentu Europejskiego (RED II), dotyczącej odnawialnych źródeł energii (2009/28/WE 2009 r.). Chcemy przyczyniać się do redukcji emisji CO2, a tym samym do ochrony środowiska.Od teraz […]

Aktualności
Czytaj
16.04.2024
Misja i nowe kierunki działania HANDEN

Wkrótce zapewnimy naszym Klientom wsparcie w procesie transformacji, poprzez dostęp do bardziej zrównoważonego miksu energetycznego i paliw takich jak: biometan, wodór i amoniak w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Naszą misją niezmiennie pozostaje zapewnienie naszym Klientom stabilności i niezawodności dostaw gazu.

Aktualności
Czytaj
11.04.2024
Struktura paliw – 2023 rok – informacje

Prezentujemy informacje o strukturze paliw i innych nośników energii pierwotnej zużytych do wytworzenia energii elektrycznej sprzedanej w 2023 roku przez HANDEN Aby zapoznać się ze strukturą, pobierz ten plik

Aktualności
Czytaj
Zobacz więcej
pl | en