HANDEN laureatem wielu nagród

Miło nam poinformować, że Spółka HANDEN została laureatem Konkursu Efektywna Firma 2016.

19.10.2017

Wyniki finansowe ponad 70 tysięcy firm zostały przeanalizowane przez Instytut Europejskiego Biznesu, a tylko niewielka część z nich spełniła warunki Konkursu. O zdobyciu tytułu decydowały średni stosunek zysku netto do przychodów, który musiał wynieść minimum 5 procent, posiadanie dodatniego zysku netto oraz dodatniego kapitału własnego w latach 2014-2015.

Przedsiębiorstwa energetyczne stoją obecnie w obliczu nieustannych wyzwań, które stawia im sytuacja rynkowa. Wiarygodność biznesowa jest istotnym elementem, na który zwracają uwagę firmy, dla których współpraca ze stabilnym i konkurencyjnym przedsiębiorstwem jest warunkiem koniecznym. HANDEN Sp. z o.o. wzmacniając swój wizerunek oraz spełniając wymagania rynku i swoich Klientów regularnie otrzymuje nagrody i certyfikaty, które można zdobyć spełniając ściśle określone kryteria.

Nagrody i certyfikaty HANDEN:

gazele biznesu

Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie rade wśród nawet znacznie większych konkurentów. O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu 3 badanych lat.

gepard biznesu 2015

Gepard Biznesu to ranking dynamicznych firm według wzrostu wartości rynkowej w okresie 2-letnim. Do analizy zostały wybrane te firmy, które w latach 2013-2014 miały każdego roku ponad pół milion złotych przychodów netto, więcej niż 10 tys. zł zysku netto, a wartość ich kapitału była dodatnia.

credit

Creditreform to ocena zdolności/wiarygodności płatniczej. Ułatwia on ocenę sytuacji obecnych i potencjalnych partnerów gospodarczych i przyczynia się do zwiększenia efektywności działalności operacyjnej. Zawiera dane o sytuacji formalno-prawnej, organizacyjnej oraz finansowej analizowanej firmy, jej zwyczajach płatniczych oraz powiazaniach kapitałowych i osobowych.

efektywna firma

Efektywna Firma to tytuł dla firm, których średni stosunek zysku netto do przychodów wyniósł minimum 5 procent oraz posiadających dodatni zysk netto i dodatni kapitał własny w latach 2014-2015. Nagroda jest przyznawana przez Instytut Europejskiego Biznesu.

Starszy wpis Nowszy wpis

Zobacz również:

09.07.2019
Diament Forbesa trafił w nasze ręce

Jest nam niezmiernie miło, że znaleźliśmy się na pierwszym miejscu w województwie Mazowieckim. To wyjątkowe wyróżnienie, które daje nam jeszcze więcej energii do działania. 

Nagrody
Czytaj
22.01.2018
HANDEN uhonorowany certyfikatem Creditreform

HANDEN już po raz kolejny został uhonorowany certyfikatem Creditreform. Nagroda jest przyznawana firmom o wysokiej zdolności i wiarygodności płatniczej.

Nagrody
Czytaj
Zobacz więcej
pl | en