Nasz sukces
zawdzięczamy
pracownikom!

To ludzie odpowiadają za kształt i rozwój naszej firmy. Dlatego tak ważne jest dla nas budowanie odpowiedniego zespołu. Cenimy zarówno doświadczonych specjalistów, jak i młode osoby, stawiające pierwsze kroki w branży.   

relacje

Dlaczego warto pracować w HANDEN?

Naszym pracownikom oferujemy:

Atrakcyjne
wynagrodzenie
Pakiet
szkoleń
Zatrudnienie
w stabilnej firmie
Zdobycie doświadczenia
w branży energetycznej

Etapy rekrutacji

Na początku prowadzimy rekrutację wewnętrzną – promujemy i awansujemy naszych pracowników. Później uruchamiamy rekrutację zewnętrzną, którą najczęściej przebiega w trzech etapach.

I Etap

Analiza dokumentów aplikacyjnych
Weryfikacja pod względem merytorycznym, zdefiniowanych wcześniej wymagań oraz kompletności.  Osoby, które przejdą pierwszy etap, zapraszamy telefonicznie do drugiego.

II Etap

Rozmowa kwalifikacyjna
Prowadzona przez pracownika działu personalnego oraz przyszłego przełożonego. Przekazujemy informacje o spółce, stanowisku i wsłuchujemy się w oczekiwania kandydata. Podczas spotkania możemy też poprosić o wykonanie zadań rekrutacyjnych. Zdarza się również zaproszenie na spotkanie uzupełniające.

III Etap

Propozycja współpracy
Dla osoby, która na podstawie danych zebranych z CV, rozmowy i referencji, okaże się najlepsza. 

JESTEŚMY PRZYJAŹNI!

Należymy do członków koalicji Przyjazna Rekrutacja.

Promujemy dobre praktyki w rekrutacji oraz tworzymy standardy w tym zakresie. Ważna jest dla nas dbałość o relacje z kandydatami i ich doświadczenia w procesie rekrutacji.

 

Dowiedz się więcej
pl | en