Infolinia*: 801 403 500
* Czynna w godzinach 8-17


Gaz i prąd dla Twojej firmy

Wybierz optymalne rozwiązanie dla swojej firmy
i rozwijaj swoją działalność


Zostań Klientem HANDEN Sp. z o.o.

bez kosztów i zbędnych formalności

Dołącz ostatnią fakturę PDF, DOC, JPG, JPEG, PNG

* Pola obowiązkowe

Wyślij

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich podanych wyżej danych osobowych w celach marketingowych przez HANDEN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672), Domaniewska 37. *
Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu przez HANDEN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 37.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego adresu e-mail i numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego przez HANDEN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672), Domaniewska 37 przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących.
* Pole obowiązkowe
Szczegóły dotyczące przetwarzania Pana/ Pani danych osobowych oraz cookies zawarte są w Polityce Prywatności oraz Polityce plików cookies.

Dziękujemy za wypełnienie formularza.

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Spółka obrotu gazem - Spółka Gazownicza Handen

Najważniejsze jest dla nas zaufanie. Poznaj nas bliżej i przekonaj się, dlaczego warto z nami współpracować.

Z energii w postaci prądu lub gazu korzystamy każdego dnia, często niezależnie od miejsca, w jakim się znajdujemy. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nasza oferta została przygotowana z myślą o prawidłowym funkcjonowaniu firmy. Jesteśmy wiodącym niezależnym sprzedawcą gazu ziemnego oraz dynamicznie rozwijającą się spółką obrotu energią. Jako sprzedawcy energii dla firm bazujemy na sukcesach zdobytych na rynku gazu ziemnego. Z tego powodu zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę o kolejny produkt, jakim jest prąd. Korzystamy z 25-letniego doświadczenia G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o. oraz wsparcia VNG Handel & Vertrieb GmbH i EnBW. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe rozwiązania dla każdego podmiotu gospodarczego, niezależnie od charakteru działalności. Zapewniamy najwyższy poziom naszych usług i spełniamy wszelkie standardy europejskie. Posiadamy bowiem wszelkie niezbędne zezwolenia i koncesje, dzięki czemu gwarantujemy pewność naszych działań i budujemy zaufanie w oczach klienta. Dzięki dostępowi do światowych giełd oraz platform obrotu jesteśmy w stanie pozyskać produkty w cenach zapewniających korzyści dla naszych klientów. Jako tani sprzedawcy energii elektrycznej dla firm realizujemy pewne i konkurencyjne dostawy, zatrudniając najlepszych specjalistów na rynku. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz skupić się na swoim biznesie, ryzyko pozostawiając nam  › Zobacz więcej

Misja

Dążymy do tego, by bezpiecznie i na korzystnych warunkach dostarczać gaz ziemny oraz prąd dla biznesu. Jako dostawcy energii elektrycznej i gazu dla firm naszą misję realizujemy w myśl czterech prostych założeń:

  • Dostarczamy gaz i prąd do małych oraz średnich przedsiębiorstw na terenie całej Polski.
  • Gwarantujemy bezpieczeństwo dostaw prądu i gazu.
  • Oferujemy korzystną współpracę na jasnych warunkach.
  • Czerpiemy z wieloletniego doświadczenia Grupy HANDEN na rynku gazu ziemnego oraz grup kapitałowych VNG specjalizujących się w sprzedaży prądu. Stawiamy na komfort i optymalne rozwiązania przygotowane z myślą o naszych klientach.

RAPORT ROCZNY
HANDEN 2017

SPRAWDŹ

Historia

2007 - założyliśmy Spółkę HANDEN i jako pierwszy niezależny tani sprzedawca i dostawca w Polsce sprowadziliśmy gaz z zagranicy siecią gazociągów przemysłowych.

2010 - uruchomiliśmy dostawy gazu przez nowe połączenie gazowe między Polską a Czechami.

2012 - rozpoczęliśmy magazynowanie gazu w Podziemnym Magazynie Gazu w Wierzchowicach.

2013 - dokonaliśmy pierwszej transakcji na rynku OTC i na Towarowej Giełdzie Energii.

2014 - jako grupa kapitałowa uzyskaliśmy największy udział w rynku gazu wśród niezależnych sprzedawców.

2016 - połączyliśmy HANDEN Sp. z o.o. z VNG Polska Sp. z o.o.

Grupa kapitałowa

Wieloletnia praktyka pozwoliła nam zdobyć zaufanie klientów oraz popularność w branży energetycznej. Działamy na rynku gazu ziemnego od 2007 r., jednak nasze kompetencje budujemy znacznie dłużej. Korzystamy z 25-letniego doświadczenia Spółki G.EN. GAZ ENERGIA, wchodzącej w skład Grupy HANDEN. Naszą wiedzę czerpiemy również od VNG Handel & Vertrieb GmbH. Od 2016 r. swoim doświadczeniem dzieli się z nami firma EnBW, która specjalizuje się w obrocie prądem i gazem, w ich produkcji i handlu, sieciach gazowych oraz energii odnawialnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom klientów oraz dostosować korzystne rozwiązania do każdej sytuacji.

  • Lider wśród prywatnych sprzedawców gazu ziemnego w Polsce.
  • Ponad 37 000 zadowolonych klientów.
  • 83 gmin, do których dostarczamy gaz.
  • 2817 km sieci gazowych.
  • 5 stacji regazyfikacji.

Zarząd

FALKO THORMEIER – prezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu w Lipsku (Universität Leipzig), z tytułem Diplomkaufmann (odpowiednik magistra ekonomii) z ekonomiki przedsiębiorstw. Karierę rozpoczynał w Verbundnetz Gas Aktiengesellschaft (VNG AG). Obecnie pełni funkcję członka Rady Nadzorczej w czeskich spółkach VNG Energie Czech a.s. w Pradze, Energie Bohemia a.s. w Pradze i H-therma a.s. w Hradku nad Nysą. Od września 2009 r. jest prezesem Zarządu HANDEN Sp. z o.o. W 2011 r. objął stanowisko kierownika Sprzedaży Gazu w Polsce i na Węgrzech w VNG AG, a w lutym 2015 r. został prezesem Zarządu G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o.

JACEK KWIATKOWSKI – członek Zarządu

Absolwent Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Planowania i Statystyki (SGPiS) w Warszawie, uzyskał stopień doktora nauk ekonomicznych w Szkole Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie. Stypendysta Fulbright’a na University of Pennsylvania, Wharton School.

Karierę zawodową rozpoczął w 1981 r. w Instytucie Gospodarki Światowej. Swoje doświadczenie zdobył m.in. w Deloitte, Narodowym Funduszu Inwestycyjnym, Tonlor Finance and Investment sp. z o.o. W 2000 roku objął stanowisko Prezes Zarządu RWE Gas Polska. Od 2005 roku przedstawiciel Verbundnetz Gas AG (VNG AG), w roku 2018 powołany na stanowisko Członka Zarządu Handen.

Koncesje i regulacje prawne

Spółka HANDEN jest godnym zaufania partnerem, spełniającym wszelkie wymogi regulacyjne obowiązujące na polskim rynku gazu ziemnego:

1. Koncesja na Obrót Paliwami Gazowymi – decyzją prezesa Urzędu Regulacji Energetyki z 24 lutego 2016 r. Spółka otrzymała koncesję na okres do 10 lipca 2028 r.

2. Koncesja na obrót gazem ziemnym z zagranicą – decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki z 27 lutego 2016 r. (z późniejszymi zmianami) Spółka otrzymała koncesję na okres do 31 grudnia 2025 r.

3. Umowa przesyłowa z OGP Gaz-System S.A. – umowa zawarta 3 grudnia 2012 r. z Operatorem Systemu Przesyłowego (dalej: „OSP”) umożliwiająca przesył gazu ziemnego i również bilansowanie uczestników polskiego systemu gazowego.

4. Umowa dystrybucyjna z Polską Spółką Gazownictwa S.A. – umowa zawarta 18 lutego 2014 r. z Operatorem Systemu Dystrybucyjnego (dalej: „OSD”) umożliwiająca dystrybucję gazu ziemnego do obiorców końcowych zlokalizowanych w polskim systemie gazowym.

5. Taryfa w zakresie sprzedaży paliw gazowych decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki z 27 marca 2017 r. zatwierdzona została Taryfa dla gazu ziemnego wysokometanowego Nr 8 znak: DRG.DRG-2.4212.85.2016.KGa, która będzie obowiązywała przez okres 12 miesięcy od 1 maja 2017 r.

Szukając dostawcy energii elektrycznej dla firm, często stajemy przed trudnym wyborem, gdyż nie do końca wiemy, czego się tak właściwie spodziewać i jakie czynniki brać pod uwagę. Dla wielu osób tani dostawca energii dla firm charakteryzuje się przede wszystkim dużą opłacalnością, natomiast trzeba także pamiętać o tym, że musimy postawić na profesjonalistów, którzy będą wiedzieć, w jaki sposób zapewnić nam skuteczną usługę. HANDEN idealnie wpisuje się w taki opis, będąc przedsiębiorstwem z doświadczeniem oraz ogromną wiedzą. Spółka obrotu gazem powinna bowiem nie tylko dbać o klienta, uwzględniając indywidualne i profesjonalne podejście do każdego zainteresowanego, ale również dołożyć wszelkich starań, by sprzedaż gazu odbywała się możliwie jak najsprawniej.

Oba te zadania należą do najważniejszych zadań naszej firmy, dzięki czemu od lat jesteśmy jednym z liderów w branży. Jako sprzedawcy energii dla firm chcemy przede wszystkim ułatwiać życie wszystkim tym przedsiębiorstwom, które za podstawę działania wybrały gaz ziemny. Sami dobrze wiemy, czym jest prowadzenie własnej działalności gospodarczej i zdajemy sobie sprawę, ile problemów oraz trudnych decyzji spotyka przedsiębiorców.

Spółka gazownicza powinna jednak nie tylko zapewniać trwałe dostawy gazu i różnego rodzaju ekonomiczne rozwiązania dla klienta. Ważne jest również, aby potrafiła doskonale orientować się na światowej giełdzie, by z taką wiedzą skutecznie i opłacalnie zajmować się działalnością. Sprzedawcy energii dla firm muszą bowiem swoje działania opierać właśnie na wiedzy oraz zdobytym wcześniej doświadczeniu, by móc w ten sposób zyskać jak największe zaufanie w oczach klienta. Nasza współpraca z międzynarodowymi koncernami oraz lata ciężkiej pracy sprawiają, że potrafimy zadbać o każde przedsiębiorstwo, dzięki czemu możesz przestać zamartwiać się o energię w swojej firmie – ta zostanie dostarczona przez nas. Jako tani sprzedawca energii elektrycznej dla firm dajemy naszym klientom gwarancję wysokiej jakości usług, pozwalając im wybrać optymalne i przystosowane do ich potrzeb rozwiązania, by mogli w spokoju rozwijać własne przedsiębiorstwa.

Optymalizacja procesów zachodzących w firmie powinna stanowić priorytet dla każdego przedsiębiorcy. Realizuje się ona na wielu polach – finansowym, logistycznym czy kadrowym. Prawidłowe funkcjonowanie podmiotu zależy również w dużej mierze od wyboru dostawcy energii elektrycznej dla firm. Na dostawach prądu można bowiem wiele zaoszczędzić. Spółka gazownicza realizująca dostawy prądu bądź gazu powinna być Twoim zaufanym partnerem, sprzedawcą rzetelnym i dbającym o bezpieczeństwo świadczonych usług. Wszystkie powyższe określenia charakteryzują Spółkę HANDEN. Jako znany na rynku tani dostawca energii dla firm oferujemy kompleksowe usługi z zakresu energetyki, dostarczając prąd i gaz w obrębie całej Polski. Koncentrujemy się zwłaszcza na zapewnianiu prawidłowego funkcjonowania klientów biznesowych, stąd nasze specjalnie przygotowane oferty dla biznesu.

Nasze propozycje optymalizacji przepływu energii w firmie oraz dostaw prądu opieramy na wieloletnim doświadczeniu i praktyce we współpracy z dotychczasowymi klientami. Lata aktywnej działalności w branży pozwalają nam na wnikliwą ocenę sytuacji oraz przygotowanie atrakcyjnych ofert, jakich inni sprzedawcy energii dla firm nie są w stanie zaproponować. Spośród wielu podmiotów dostarczających energię wyróżniają nas profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. W publicznym przekonaniu jesteśmy rozpoznawalni jako sprawdzony, tani sprzedawca energii elektrycznej dla firm. To miano, którym mogą się poszczycić tylko nieliczni dostawcy, dlatego dbamy o to, by nie była to jedynie pusta fraza. Współpraca ze specjalistami z HANDEN to relacja partnerska – chętnie doradzimy, ale również wysłuchamy, jakie są Twoje potrzeby. Nasze podejście daje nam możliwość stworzenia idealnej oferty dla Twojej firmy. Proponowane przez nas rozwiązania zapewnią Ci optymalizację działania firmy, zwiększenie wydajności, obniżenie kosztów, a co za tym idzie – zwiększenie zysków w bardzo krótkim czasie. Dołożymy wszelkich starań, aby jako profesjonalna spółka obrotu gazem spełnić Twoje oczekiwania.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej o polityce plików cookies, polityce prywatności.

Ok, rozumiem