Corporate Social Responsibility

Chcemy pomagać w budowaniu bardziej równego społeczeństwa i chcemy, aby nasze działania społeczne miały pozytywny wpływ na ludzi i środowisko.  

 

Zobacz nasz raport

Dobre praktyki
biznesowe

W HANDEN tworzymy środowisko pracy, które oparte jest na otwartości, szacunku, uczciwości  i konstruktywnej współpracy. Dbamy o bezpieczeństwo i chronimy zdrowie naszych pracowników. Ważna jest też dla nas efektywność wprowadzanych rozwiązań, dlatego zawsze pytamy o nią współpracowników. 

Równie istotne są dla nas dobre i częste relacje z naszymi klientami i dostawcami. Stawiamy na budowanie zaufania i długotrwałych kontaktów. Chętnie angażujemy się w inicjatywy społeczne, wspierając ogólnopolskie i lokalne projekty.

 

Dowiedz się więcej
Troszczymy się o relacje
w miejscu pracy
Angażujemy się
w projekty społeczne
Dbamy o bezpieczeństwo
i zdrowie pracowników
Nie tolerujemy
korupcji

Ochrona środowiska naturalnego

Wiemy, jak ważne jest dbanie o środowisko naturalne, dlatego prowadzimy naszą działalność świadomie, w zgodzie z otaczającą nas przyrodą. Ciągle wprowadzamy nowe, innowacyjne rozwiązania ograniczające do minimum negatywny wpływ na środowisko. 

W naszej firmie obowiązuje recykling, niskie zużycie energii i wody, a nasza flota samochodowa spełnia normy emisji C02. Po prostu – jesteśmy ekologiczni!

Szczegółowe informacje o naszych działaniach w tym zakresie zawarliśmy w Polityce Poszanowania Środowiska Naturalnego HANDEN Sp. z o.o.

 

Dowiedz się więcej
Troszczymy się
o ochronę środowiska naturalnego
Angażujemy się
w projekty środowiskowe
Wspieramy ekologiczne
rozwiązania

Pomoc dla Hospicjum!

Kolejne wsparcie finansowe Handen dla Hospicjum dla Dzieci Łupkowa.

Handen zakupił cztery urządzenia: asystor kaszlu, tzw. koflator oraz trzy koncentratory tlenu.

W ubiegłym roku firma zakupiła dla Hospicjum respirator, umożliwiający oddychanie.

Wsparcie w walce z koronawirusem!

HANDEN przyłącza się do wsparcia szpitali, które codziennie walczą z pandemią i są na pierwszej linii frontu.

Przekazujemy do warszawskich szpitali owoce, które trafiają do pacjentów i personelu medycznego.

Pomoc przekazujemy do Szpitala MSWiA na ul. Wołoskiej i do Szpitala Wolskiego przy Kasprzaka w Warszawie.  W sumie dostarczymy ponad tonę owoców!

Przeczytaj więcej

Społeczna aktywność

Ufamy, że pozytywna postawa może leczyć! Dlatego wspieramy Fundację „Dr Clown”, która niesie uśmiech dzieciom przebywającym w szpitalach, placówkach specjalnych, opiekuńczych i edukacyjnych. „Terapia śmiechem” w dużym stopniu minimalizuje efekty choroby czy hospitalizacji i motywuje do powrotu do zdrowia. 

To szczególnie bliska nam inicjatywa i jesteśmy dumni, że możemy być jej małą częścią. Cieszymy się, że możemy pomóc.

 

Przejdź na stronę fundacji

Akcja „Zakrętaki”

Jest to ekologiczne przedsięwzięcie, które dzięki łatwej segregacji odpadów, w postaci zbiórki zakrętek, wspiera podopiecznych Hospicjum w urzeczywistnianiu ich marzeń. Jedna plastikowa zakrętka nie jest w stanie nic zdziałać, ale wrzucona do pojemnika lub worka akcji „Zostań Super Zakrętakiem” staje się cennym wkładem w budowanie i realizację marzeń pacjentów Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci.

Każda para rąk to kolejne spełnione marzenie! Jedna osoba średnio jest w stanie zebrać kilka-kilkanaście kilogramów rocznie, ale jeśli połączymy siły, to akcja ma szansę przynieść mnóstwo uśmiechu i radości podopiecznym Hospicjum.

 

Przejdź na stronę hospicjum

Sport to zdrowie!

HANDEN wspiera marzenia oraz talenty dzieci na drodze do ich sportowej kariery. Uważamy, że warto pokazywać, że współpraca w zgodzie z zasadami fair play jest tak samo ważna w sporcie, jak we wszystkich innych aspektach naszego życia. A co istotne, warto kreować odpowiednie postawy i wartości w młodym pokoleniu, bo to ono jest naszą przyszłością.

 

pl | en