Infolinia: +48 22 113 41 66 | +48 801 403 500 | Czynna w godzinach 8.00 do 16.00 (pon. - pt.)
pl | de | uk | en

Optymalizacja kosztów energii elektrycznej

Na co dzień nie uświadamiamy sobie, że z energii (w postaci prądu czy gazu) korzystamy niemal na okrągło. To dzięki niej mamy światło, a wszystkie urządzenia elektryczne mają szansę funkcjonować.

08.01.2020

Bez urządzeń elektrycznych trudno byłoby wyobrazić sobie życie w XXI wieku. Nie doceniamy roli, jaką pełni w naszym życiu i przedsiębiorstwach. To właśnie energia napędza działanie większości firm, a jej pozyskiwanie stanowi jeden z głównych wydatków każdego zakładu pracy.

Oszczędność w przedsiębiorstwie

Budżet firmy najczęściej obejmuje wydatki przeznaczone bezpośrednio na sprawy związane z jej działalnością (zakup sprzętu, opłacenie pracowników, szkoleń i inne), pomijając takie kwestie jak np. zużycie prądu. Tymczasem okazuje się, że to właśnie ono pochłania największą część kosztów. Zatem oszczędzanie powinno zacząć się już na etapie, jakim jest optymalizacja kosztów energii elektrycznej. W pierwszej kolejności należałoby zanalizować zużycie energii. To pozwala przewidzieć, na jakie wydatki trzeba być przygotowanym. Chcąc zminimalizować koszty pokrywające energię, warto również mieć na uwadze układ pomiarowo-rozliczeniowy. Stała kontrola nad nim pozwala lepiej zrozumieć specyfikę użytkowania, a więc kiedy i dlaczego zużycie prądu jest najwyższe.

Wielość ofert

Dostawców energii na rynku jest wielu. Każda z firm ustala własne warunki oraz cennik. Handen oferuje jasno określone kryteria współpracy, zapewniając kompleksowe usługi z zakresu energetyki przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów – co w dalszym etapie sprzyja zwiększeniu obrotów firmy, która podejmuje z nami współpracę. Nie od dziś wiadomo, że zyski określonego przedsiębiorstwa najszybciej rosną wtedy, gdy wydatki zmniejszy się do minimum. Handen właśnie to umożliwia, proponując dogodne warunki dla swoich Klientów. Zaoszczędzone pieniądze tym sposobem można przeznaczyć na dalszy rozwój biznesu. Optymalizacja kosztów energii elektrycznej obejmuje nie tylko jej dostawcę, ale także wybór sprzętów. Te, które zużywają mniej energii, okażą się znacznie korzystniejsze zarówno dla przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatnej.

Wychodząc naprzeciw

Dla nas liczy się Klient i jego zadowolenie. Z tego względu oferujemy umowę na elastyczny okres. Warunki współpracy są jasno określone, dzięki czemu nie muszą Państwo obawiać się, że zostaną czymś zaskoczeni. Każde przedsiębiorstwo, dla którego świadczymy nasze usługi, traktujemy indywidualnie. Dlatego bierzemy pod uwagę rozwiązania uwzględniające indywidualny profil zużycia energii. Nasi specjaliści służą także pomocą w zakresie doradztwa związanego z efektywnym wykorzystaniem energii. Z nami optymalizacja kosztów zużycia energii staje się zadaniem prostym, a rezultat powinien być szybko widoczny.

Starszy wpis Nowszy wpis

Zobacz również:

10.03.2020
Szkolimy studentów

Nie da się ukryć – żyjemy w czasach, w których wiedza i umiejętności to potęga. Jeśli chcemy się rozwijać, awansować, rozszerzyć zakres obowiązków, musimy się dokształcać. Na szkoleniach możemy poznać ciekawych ludzi z branży lub dopiero w nią wchodzących. Może to być przydatne na każdym etapie kariery, dlatego postanowiliśmy w HANDEN zaangażować się w rozwój studentów, po to aby przekazać im swoją wiedzę.

Aktualności, Wiedza
Czytaj
14.12.2017
Sprzedawcy energii dla firm

Z energii elektrycznej korzystamy każdego dnia, nie tylko w domu, ale także i w miejscu pracy. Dlatego oferta dostawcy energii Handen.pl skierowana jest także dla przedsiębiorców, którzy poszukują pewnego i ekonomicznego źródła prądu.

Wiedza
Czytaj
Zobacz więcej
pl | de | uk | en