Infolinia: 801 403 500


Gaz ziemny dla Twojej firmy

Wybierz optymalne rozwiązanie dla swojej firmy
i rozwijaj swoją działalność.

Prąd dla Twojej firmy

Oszczędzaj też na prądzie i skorzystaj z kompleksowej oferty.

Prąd dla Twojej firmy

Nasze profesjonalne podejście do potrzeb i wymagań Klientów przyczyniły się do wprowadzenia do oferty energii elektrycznej. Tania energia elektryczna to produkt, który kierujemy do biznesu na terenie całej Polski. Każdy klient ma dla nas znaczenie, dlatego przyjęliśmy zasady, którymi kierujemy się przy dobieraniu odpowiednich rozwiązań.

czytelne zasady

Czytelne zasady

 • Gwarantujemy jasne i przejrzyste warunki umowy.
 • Umożliwiamy zawarcie umowy na elastyczny okres czasu.
 • Zapewniamy, że zmiana sprzedawcy prądu to proces łatwy, bezpieczny i całkowicie bezpłatny.
czytelne zasady

Rozwiązania dla biznesu

 • Oferujemy rozwiązania uwzględniające indywidualny profil zużycia energii.
 • Umożliwiamy rozliczanie rzeczywistego zużycia, dzięki czemu możesz kontrolować koszt prądu w Twojej firmie.
 • Zapewniamy pełną opiekę handlową oraz doradztwo w zakresie efektywnego wykorzystania energii.
czytelne zasady

Gwarancja bezpieczeństwa

 • Dysponujemy stabilnym kapitałem, zapewniającym realizację wszystkich zobowiązań.
 • Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia i koncesje.
 • Bazujemy na bogatym doświadczeniu międzynarodowego koncernu VNG AG.
czytelne zasady

Co zyskuje Twoja firma?

 • Oszczędności, które można przeznaczyć na rozwój biznesu.
 • Profesjonalną obsługę - dedykowanego doradcę, który odpowie na nurtujące pytania.
 • Tańszy prąd od firmy, która posiada wieloletnie doświadczenie.

HANDEN kieruje swoją ofertę do przedsiębiorców, proponując tani prąd dla firm. To rozwiązanie dla każdego, kto chce zaoszczędzić i jednocześnie nie obciążać zbyt mocno budżetu swojej działalności. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy najtańszą energię dla firm. Rozwiązanie to umożliwia rozliczanie rzeczywistego zużycia prądu oraz zwiększa kontrolę nad wydatkami na energię w Twoim przedsiębiorstwie.

Energia Elektryczna – oferta dla firm

Swoim Klientom proponujemy metody uwzględniające indywidualny profil poboru energii. Pozwala to na efektywniejsze rozplanowanie dostaw prądu oraz zmniejszenie kosztów poniesionych na ten cel. Tania energia dla firm to produkt, który skierowany jest do Klientów na terenie całego kraju. Do wszystkich podchodzimy indywidualnie i staramy się dobierać optymalne rozwiązania, tak by najlepiej spełniać potrzeby naszych partnerów.

Posiadamy rozbudowaną ofertę na prąd dla firm, która uwzględnia pełną opiekę handlową oraz doradztwo w zakresie efektywnego wykorzystania energii i elastyczne warunki umowy dostosowane do osobistych wymagań. Profesjonalna obsługa oraz dedykowany doradca to dodatkowe bonusy współpracy z HANDEN.

Najtańszy prąd dla firm

Wydatki na energię potrafią pochłonąć sporą część finansów przeznaczonych na utrzymanie zakładu pracy. Oferta HANDEN skierowana jest do małych i średnich firm, które pragną zaoszczędzić na rachunkach. Wysokie koszty poniesione na energię wpływają negatywnie na płynność finansową przedsiębiorstwa, a nawet mogą zmniejszać jego rentowność, dlatego warto zastanowić się nad zmianą dostawcy. Proces przejścia do nowego sprzedawcy energii jest łatwy, bezpieczny i nie wymaga poniesienia dodatkowych kosztów i może być przeprowadzony w każdej chwili. Nie czekaj, sprawdź naszą ofertę i zdecyduj się na współpracę z HANDEN –nasza macierzysta spółka VNG posiada wieloletnie doświadczenie w dostawie taniej energii elektrycznej dla firm. Poczynione w ten sposób oszczędności możesz przeznaczyć na rozwój swojego biznesu!

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Ok, rozumiem