Szkolimy studentów

Nie da się ukryć – żyjemy w czasach, w których wiedza i umiejętności to potęga. Jeśli chcemy się rozwijać, awansować, rozszerzyć zakres obowiązków, musimy się dokształcać. Na szkoleniach możemy poznać ciekawych ludzi z branży lub dopiero w nią wchodzących. Może to być przydatne na każdym etapie kariery, dlatego postanowiliśmy w HANDEN zaangażować się w rozwój studentów, po to aby przekazać im swoją wiedzę.

10.03.2020

9 marca 2020 r. w Łodzi nasza firma zorganizowała bezpłatne szkolenie dla studentów łódzkich uczelni, zainteresowanych nowymi metodami zarządzania biznesowego. W szkoleniu wzięli udział studenci chcący dowiedzieć się na czym polega zarządzanie przez proces i w jaki sposób można wykorzystać tę wiedzę do efektywnego realizowania projektów.

Podczas warsztatu otrzymali informacje na temat idei zarządzania poprzez proces, przeanalizowali business case dotyczący utrzymania systemu informatycznego w HANDEN oraz przećwiczyli modelowanie i opis procesu biznesowego, co pozwoliło im stworzyć własny model i opis w oparciu o aplikację Bizagi Modeler.

Szkolenie poprowadził Grzegorz Jagodziński, dyrektor ds. Rozliczeń i Wsparcia Operacyjnego w HANDEN. Warsztaty były częścią bezpłatnych szkoleń dla studentów łódzkich uczelni „Twoja kariera w Twoich rękach”, realizowanych w ramach programu “Młodzi w Łodzi”. To jeden z kilku cykli szkoleń przeprowadzonych przez naszą firmę.

Starszy wpis Nowszy wpis

Zobacz również:

20.05.2024
HANDEN otrzymał Certyfikat ISCC EU „Trader”

Po przeprowadzonym audycie, HANDEN otrzymał Certyfikat ISCC EU „Trader”. Dzięki certyfikatowi, uzyskaliśmy uprawnienia do dokonywania transakcji handlowych biometanem. ISCC (International Sustainability & Carbon Certification) to uznany system certyfikacji, który opiera się o wymogi Dyrektywy Parlamentu Europejskiego (RED II), dotyczącej odnawialnych źródeł energii (2009/28/WE 2009 r.). Chcemy przyczyniać się do redukcji emisji CO2, a tym samym do ochrony środowiska.Od teraz […]

Aktualności
Czytaj
16.04.2024
Misja i nowe kierunki działania HANDEN

Wkrótce zapewnimy naszym Klientom wsparcie w procesie transformacji, poprzez dostęp do bardziej zrównoważonego miksu energetycznego i paliw takich jak: biometan, wodór i amoniak w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Naszą misją niezmiennie pozostaje zapewnienie naszym Klientom stabilności i niezawodności dostaw gazu.

Aktualności
Czytaj
11.04.2024
Struktura paliw – 2023 rok – informacje

Prezentujemy informacje o strukturze paliw i innych nośników energii pierwotnej zużytych do wytworzenia energii elektrycznej sprzedanej w 2023 roku przez HANDEN Aby zapoznać się ze strukturą, pobierz ten plik

Aktualności
Czytaj
Zobacz więcej
pl | en