Infolinia: 801 403 500
ПОДВІЙНА БЕЗПЕКА

Чіткі умови співпраці і гарантія постачання природного
газу компанією з багаторічним досвідом.

ДОВІРТЕСЯ СПЕЦІАЛІСТАМ

Співпрацюйте з найкращими фахівцями на ринку
природного газу і користуйтеся їх досвідом.

Поставка і продаж природного газу

До кожного клієнта ми підходимо індивідуально, тому нашу пропозицію продажу газу ми складаємо на основі 4-х головних правил.

Чіткі правила

Чіткі правила

 • Угоди складаються так, щоб вони були повністю зрозумілі для Вас.
 • Ми застосовуємо прості та перевірені рішення.
 • Ми гарантуємо чіткі шляхи розрахунку.
Чіткі правила

Гнучкі рішення

 • Ми пропонуємо різні види поставок газу.
 • Ми складаємо пропозицію лише після консультації з Вами.
 • Ми надаємо Вашій фірмі оптимальне рішення.
Чіткі правила

Гарантія безпеки

 • У нас є стабільний капітал, що запевняє виконання всіх зобов'язань.
 • У нас є всі необхідні дозволи та ліцензії.
 • Ми спираємося на багатий досвід у торгівлі і продажі газу.
Чіткі правила

Безперервність постачань

 • Ми маємо власні газосховища в фінансовій групі.
 • Ми регулярно аналізуємо ситуацію, а наші фахівці швидко реагують у відповідних ситуаціях.
 • Ми надаємо послуги незалежно від ситуації на газовому ринку.

Jeśli prowadzisz małe lub średnie przedsiębiorstwo, to od Ciebie głównie zależy kompleksowe zarządzanie, żeby firma funkcjonowała skutecznie. W dzisiejszym świecie każdy chce odnieść sukces, dlatego też tak istotne jest odpowiednie prowadzenie własnej działalności. Bardzo ważne jest również podejmowanie decyzji, które będą słuszne z ekonomicznego punktu widzenia. W zależności od branży przedsiębiorstwa, niezbędna może być dostawa gazu ziemnego, koniecznego do jego działania lub niezbędnego w niektórych procesach. HANDEN to doświadczony i wiarygodny dystrybutor gazu ziemnego, z jakim możesz podpisać umowę w dowolnym momencie. Z naszych usług od lat korzystają różnego rodzaju przedsiębiorstwa, dla których gaz ziemny jest po prostu bardzo dobrym i opłacalnym rozwiązaniem. Tym, co nas wyróżnia, jest przede wszystkim indywidualne podejście do każdego Klienta oraz troska o jego potrzeby. Klient może liczyć na specjalnie przygotowaną ofertę, która uwzględni wszystkie jego oczekiwania. Dbamy również o to, żeby sprzedaż gazu ziemnego dla firm przebiegała profesjonalnie, a co najważniejsze, przy zachowaniu wszystkich najwyższych standardów współpracy. Tylko w ten sposób możemy bowiem zyskać całkowite zaufanie w oczach naszych Klientów. Gwarantujemy, że dostawa gazu ziemnego będzie odbywać się nieprzerwanie, dzięki posiadanym przez nas magazynom oraz rozeznaniu na rynku. Dystrybutor gazu ziemnego i odpowiedni jego wybór jest więc jedną z kluczowych decyzji przy prowadzeniu własnej firmy, dlatego też tak ważne jest postawić na przedsiębiorstwo, dla którego sprzedaż gazu jest nie tylko pracą, ale także swego rodzaju misją. HANDEN od lat zapewnia wysokiej jakości usługi, dzięki czemu dostawa przebiega skutecznie i jest opłacalna dla Twojej firmy. Nie tylko indywidualnie podchodzimy do wszystkich zainteresowanych, ale też możemy pochwalić się doskonałą znajomością światowej giełdy, co sprawia, że sprzedaż gazu ziemnego nie ma dla nas żadnych tajemnic.

Sprzedaż gazu ziemnego dla firm – czym kierować się przy wyborze dostawcy?

Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniego dostawcy gazu może być problematyczny i nieść ze sobą wiele pytań. Naszą ofertę przygotowujemy w oparciu o kilka najważniejszych czynników, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientom. Przede wszystkim, jako dystrybutor gazu ziemnego, podchodzimy do obsługi naszych Klientów w sposób kompleksowy i profesjonalny. Przeprowadzamy analizę funkcjonowania przedsiębiorstwa, dzięki czemu możemy zaproponować możliwie najlepsze rozwiązania, idealnie dopasowane do charakteru działalności firmy Klienta. Rolą dystrybutora jest też dołożenie wszelkich starań, aby dostawa gazu ziemnego była jak najbardziej opłacalna dla naszych Klientów. Chcemy, aby nasza współpraca układała się tak samo dobrze z każdym przedsiębiorstwem, dążąc do spełnienia wyznaczonych sobie wysokich standardów. Sprzedaż gazu ziemnego to nasza specjalność, dlatego też staramy się możliwie jak najbardziej ułatwić naszym Klientom wybór dostawcy, skupiając się w pełni na jego potrzebach i dążąc do tego, aby przekonali się o zaletach współpracy z HANDEN. Zależy nam na tym, żeby sprzedaż gazu przebiegała sprawnie i była jednocześnie korzystna dla naszych Klientów. Właśnie dlatego wszystkie umowy przygotowujemy w sposób zrozumiały, a nasze usługi cechują się dużą elastycznością. Z łatwością dopasujemy dostawę do Twoich potrzeb oraz specyfiki funkcjonowania przedsiębiorstwa. Dzięki wypracowanym przez nas sprawdzonym rozwiązaniom możemy przygotować dedykowaną dla Klienta ofertę. Obecnie sprzedaż gazu ziemnego jest wizytówką naszej firmy i jedną z naszych głównych usług. Sami doskonale wiemy, jak trudno jest prowadzić własne przedsiębiorstwo, dlatego też naszym zadaniem jest ułatwianie życia wszystkim Klientom. Wybór odpowiedniego dostawcy gazu nie jest łatwy, jednak wystarczy tylko dobrze poszukać, aby znaleźć firmę potrafiącą sprostać naszym oczekiwaniom. HANDEN jest dokładnie taką firmą, gdyż sprzedaż gazu ziemnego dla firm zdołaliśmy przez lata opanować do perfekcji.

Przez wiele lat naszej działalności nieustannie udowadniamy, że dostawa gazu ziemnego to dziedzina, w której jesteśmy niekwestionowanym liderem. Nasze elastyczne podejście w połączeniu z wszechstronną wiedzą w zakresie sprzedaży gazu ziemnego czyni z nas ekspertów. Mamy indywidualne podejście do każdego Klienta, co sprawia, że współpraca z nami jest niezwykle efektywna. Sprzedaż gazu ziemnego realizujemy w oparciu o cztery zasady, które gwarantują przejrzystość i pomagają w budowaniu zaufania w relacji z Klientem. Jako dystrybutor gazu ziemnego dysponujemy wszelkimi potrzebnymi dokumentami i pozwoleniami, które umożliwiają nam świadczenie usług.

Na rynku energetycznym daliśmy się poznać jako rzetelna, sprawdzona firma – również dlatego, że zawsze realizujemy nasze zobowiązania. Niezależnie od sytuacji w branży, Klienci, którzy korzystają z naszej oferty na sprzedaż gazu ziemnego dla firm, mają zapewnione ciągłe dostawy. Jest to możliwe, ponieważ posiadamy własne magazyny gazu w grupie kapitałowej. Niezawodność to zaleta, którą jako dystrybutor gazu ziemnego cenimy ponad wszystko. Wiemy przecież, że terminowa dostawa gazu ziemnego jest niezbędna dla niezakłóconego działania Twojej firmy. W momentach kryzysu reagujemy błyskawicznie, a Klientom nie pozwalamy odczuć braków – pomaga nam w tym stabilny kapitał oraz zespół fachowców. Decydując się na współpracę z nami, wysoką jakość świadczonych przez nas usług, takich jak sprzedaż gazu ziemnego, otrzymasz w korzystnej cenie. W indywidualnie przygotowanej ofercie uwzględnimy wszystkie Twoje potrzeby, tak by maksymalnie efektywnie zoptymalizować zużycie energii w Twoim przedsiębiorstwie. Sprzedaż gazu ziemnego dla firm to jedna z głównych dziedzin naszej działalności. Mamy doświadczenie we współpracy z Klientami biznesowymi, dlatego możesz liczyć na pełen profesjonalizm z naszej strony.

Rozwiń Zwiń

Сайт використовує файли «cookie» для реалізації послуг відповідно до політики конфіденційності. Умови зберігання та перегляду файлів «cookie» можна визначити в своєму браузері або налаштуваннях послуги.

ОК, Я РОЗУМІЮ