Infolinia: 801 403 500


Gaz ziemny dla Twojej firmy

Wybierz optymalne rozwiązanie dla swojej firmy
i rozwijaj swoją działalność.

Prąd dla Twojej firmy

Oszczędzaj też na prądzie i skorzystaj z kompleksowej oferty.

Zostań Klientem HANDEN Sp. z o.o.

bez kosztów i zbędnych formalności

Dołącz ostatnią fakturę PDF, DOC, JPG, JPEG, PNG

* Pola obowiązkowe

Wyślij

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności w celu przesyłania mi ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług HANDEN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672), Domaniewska 37.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego produktów lub usług HANDEN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672), Domaniewska 37 przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących.
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, adresu poczty elektronicznej autoryzowanym partnerom spółki HANDEN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672), Domaniewska 37 w celu ich przetwarzania dla potrzeb marketingowych tych partnerów.
Administratorem danych osobowych jest HANDEN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37, 02-672 Warszawa. Dane osobowe przetwarzane są w celach marketingowych, w tym w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

Dziękujemy za wypełnienie formularza.

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Bezpłatna zmiana dostawcy prądu

2017-05-09

Oszczędność prądu w Twojej firmie

Prąd obecny jest w niemalże każdym miejscu, w którym na co dzień przebywamy. Na stanowisku pracy jest on niezbędny, aby można było swobodnie korzystać z komputera czy innych sprzętów elektronicznych. Z tej racji duże znaczenie dla finansów przedsiębiorstwa mają rachunki za energię elektryczną. Jeśli nie jesteś zadowolony z obecnego operatora, przysługuje Ci bezpłatna zmiana sprzedawcy prądu. Sprawdź ofertę HANDEN i podejmij decyzję o optymalizacji kosztów energii elektrycznej. Wszystko po to, aby możliwe było obniżenie kosztów energii w firmie – taka redukcja kosztów prądu w firmie może wydawać się problematyczna, ale odpowiednio przeprowadzona optymalizacja może dać naprawdę znakomite efekty.

Jednym z najwłaściwszych rozwiązań może być po prostu zmiana dostawcy energii elektrycznej, jeśli nie jesteśmy zadowoleni z usług świadczonych przez obecnego dystrybutora. Trzeba bowiem pamiętać o tym, że to w dużej mierze właśnie za sprawą energii elektrycznej nasze przedsiębiorstwo może w ogóle funkcjonować. Natomiast w przypadku zbyt wysokich kosztów należy poszukać takiego rozwiązania, które nie tylko nie zaszkodzi działalności firmy, ale też pozwoli na większą oszczędność prądu w naszej organizacji. Jak się okazuje, w wielu przypadkach redukcja kosztów prądu może prowadzić do naprawdę sporych oszczędności, a pozyskane w ten sposób zasoby można wykorzystać do innych aspektów działalności przedsiębiorstwa.

Obniż koszty i zyskaj więcej

Firma HANDEN wychodzi naprzeciw swoim Klientom i oferuje najlepsze rozwiązania, oparte na wieloletnim doświadczeniu w branży. Nasza współpraca z wieloma firmami sprawiła, że energia elektryczna i kwestie z nią związane nie mają przed nami żadnych tajemnic. Doskonale wiemy też, że pobór prądu w każdym zakładzie pracy to znaczne wydatki, często niezależnie od charakteru prowadzonej działalności. Mogą one znacznie obciążać budżet firmy i wpływać na jej rentowność. Każdy chce natomiast odnosić sukcesy i prowadzić firmę w taki sposób, aby ta przynosiła jak największy zysk. Głównie dlatego redukcja kosztów prądu w firmie to jeden z priorytetów, do jakiego dążą zarządcy przedsiębiorstwa.

HANDEN proponuje korzystne rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych Klientów. Nie stanowi dla nas problemu redukcja kosztów energii w firmie, ponieważ naszych celem jest Twój komfort i zaufanie. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak w prosty i efektowny sposób możesz dokonać zmian w wydatkach swojego przedsiębiorstwa. Proponowana optymalizacja zużycia energii elektrycznej pozwoli na spore oszczędności, gwarantując obniżenie kosztów energii w firmie. Warto zdecydować się na łatwe rozwiązanie, jakim jest bezpłatna zmiana dostawcy prądu.

Masz już umowę u innego operatora? Żaden problem!

Jeśli masz już dostawcę prądu, ale nie jesteś zadowolony z jego usług, nie warto męczyć się i wydawać więcej, niż się powinno. Warto pamiętać o tym, że zmiana sprzedawcy energii elektrycznej nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami ani przerwami w dostawie. Bezpłatna zmiana dostawcy prądu przysługuje nam bowiem w każdej chwili, niezależnie od kształtu umowy, jaka mamy zawartą z obecnym operatorem.

Firma HANDEN bezproblemowo dokona zmiany dostawcy energii elektrycznej i dobierze najbardziej optymalną i korzystną ofertę. To świetne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa i pozwoli na obniżenie kosztów energii w firmie. Zmiana dostawcy prądu dla firm nie wiąże się z górą formalności. Wszystko załatwimy my, abyś Ty mógł komfortowo prowadzić swoją działalność. Sami dobrze wiemy, ile problemów i zadań wiąże się z prowadzeniem własnej firmy, dlatego zawsze stawiamy dobro Klienta na pierwszym miejscu. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby Twoja firma mogła cały czas działać jak najsprawniej, dlatego też jeśli Twoją decyzją będzie zmiana dostawcy, to zagwarantujemy Ci płynne i szybkie przejście, za sprawą którego sporo zaoszczędzisz i zoptymalizujesz koszty prowadzenia swojej działalności. Każdy odpowiedzialny przedsiębiorca powinien więc pamiętać o tym, ile dobrego może przynieść optymalizacja kosztów energii elektrycznej. Naszym z kolei zadaniem jest zadbanie o Twój komfort i dołożenie wszelkich starań, abyś po prostu zyskał więcej.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Ok, rozumiem