Infolinia: +48 22 113 41 66 | +48 801 403 500 | Czynna w godzinach 8.00 do 16.00 (pon. - pt.)
pl | de | uk | en

Sprzedawcy energii dla firm

Z energii elektrycznej korzystamy każdego dnia, nie tylko w domu, ale także i w miejscu pracy. Dlatego oferta dostawcy energii Handen.pl skierowana jest także dla przedsiębiorców, którzy poszukują pewnego i ekonomicznego źródła prądu.

14.12.2017

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że elektryka jest potrzebna w każdym zakładzie pracy, niezależnie od profilu danej działalności gospodarczej. Jako sprzedawcy energii dla firm dostarczamy tani prąd dla każdego naszego klienta, co pozwala na znaczne obniżenie wydatków oraz kosztów eksploatacyjnych. Oferujemy korzystne warunki współpracy, nieustannie dbając o jakość naszych usług.

Sprzedawcy energii dla firm na najwyższym poziomie

HANDEN proponuje atrakcyjne rozwiązania w zakresie dostawy elektryki dla klientów komercyjnych. Swoją ofertę kierujemy dla podmiotów biznesowych na terenie całego kraju. Dobieramy najkorzystniejsze rozwiązania, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług, a także bezproblemowość w dostawie energii dla firm. Dostosowujemy ofertę pod konkretny model zużycia, charakterystyczny dla każdego przedsiębiorstwa z danej branży. Dzięki temu możemy zaproponować najkorzystniejszy sposób dostawy prądu, jak i metody rozliczeniowej. Jako sprzedawcy energii dla firm stosujemy tylko sprawdzone metody, które cenione są przez naszych klientów na terenie całego kraju. Działamy według ustalonych zasad, które pozwalają na bezproblemową i owocną współpracę z klientem. Z HANDEN każda firma może być zadowolona z dostawy energii.

Czytelne zasady działania

Współpracując ze sprzedawcą energii, firmą HANDEN, można być pewnym jasno określonych i czytelnych reguł umowy. Z nami nie trzeba martwić się o kruczki prawne czy ukryte koszty, które mogą dodatkowo obciążać budżet. Rozliczamy się tylko z rzeczywistego zużycia, dzięki czemu klient płaci dokładnie tyle, ile powinien. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość zawarcia umowy na czas dostosowany do potrzeb danego przedsiębiorcy. Jeśli zajdzie potrzeba zmiany sprzedawcy energii dla firm, cały proces jest łatwy, bezpieczny i całkowicie bezpłatny. Dla chętnych zapewniamy kompleksową opiekę handlową, w celu efektywnego wykorzystania energii.

Najlepszy wybór wśród sprzedawców energii dla firm

HANDEN to firma o ustabilizowanej pozycji na rynku, posiadająca wieloletnie doświadczenie w dostawie prądu oraz gazu ziemnego dla klientów komercyjnych. Gwarantujemy realizację wszystkich podjętych zobowiązań, na najwyższym poziomie. Posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia oraz koncesje na prowadzenie tego typu działalności, dlatego jesteśmy pewnym i bezpiecznym partnerem we współpracy.

Najtańszy prąd do firm

Jako sprzedawca energii dla firm, cieszący się zaufaniem klientów, proponujemy korzystne warunki nie tylko pod względem jakości. Dostarczany przez nas prąd stanowi ekonomiczne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy. To pozwala na pozyskanie oszczędności, które w prowadzeniu działalności gospodarczej mają niebagatelne znaczenie. Każdy nasz klient może liczyć także na pomoc profesjonalnego doradcy, który dobierze odpowiednią ofertę oraz podpowie najkorzystniejsze rozwiązanie.

Starszy wpis Nowszy wpis

Zobacz również:

10.03.2020
Szkolimy studentów

Nie da się ukryć – żyjemy w czasach, w których wiedza i umiejętności to potęga. Jeśli chcemy się rozwijać, awansować, rozszerzyć zakres obowiązków, musimy się dokształcać. Na szkoleniach możemy poznać ciekawych ludzi z branży lub dopiero w nią wchodzących. Może to być przydatne na każdym etapie kariery, dlatego postanowiliśmy w HANDEN zaangażować się w rozwój studentów, po to aby przekazać im swoją wiedzę.

Aktualności, Wiedza
Czytaj
08.01.2020
Optymalizacja kosztów energii elektrycznej

Na co dzień nie uświadamiamy sobie, że z energii (w postaci prądu czy gazu) korzystamy niemal na okrągło. To dzięki niej mamy światło, a wszystkie urządzenia elektryczne mają szansę funkcjonować.

Wiedza
Czytaj
Zobacz więcej
pl | de | uk | en